Wygraj kartę McGold o wartości 400zł!

bony mcdonald
W konkursie wzięło udział 258 użytkowników bonlandii! Dołącz do nich już teraz!

Fast food nie jest pojęciem nowym. Każdy korzystał chociaż raz z restauracji, w której w niecałe 5 minut zamówił i otrzymał jedzenie. I to dobrej jakości jedzenie- skończyły się już czasy, kiedy w takich miejscach nie było mowy o jakości. Teraz to restauracje ze swoją historią, oraz zasadami. Oraz wysoką jakością zarówno obsługi i jedzenia. Jednym z największych tego typu przedsiębiorstw jest Mc Donalds. Światowy gigant, który ma swoje punkty w praktycznie w każdym kraju na świecie. W Polsce jest od lat dziewięćdziesiątych, i z roku na rok zyskuje kolejnych zadowolonych klientów.  Czym się charakteryzuje dobre jedzenie w tej restauracji? Tym, że stawia na lokalne produkty. Dzięki temu mięso jest świeże. A te desery, miód w ustach! Każdy w menu „Maka” znajdzie coś dla siebie, nawet jeśli to miałaby być tylko kawa na wynos (też bardzo dobra i aromatyczna)

Dla kogo jest dobre jedzenie w Mc Donalds i dlaczego warto tam jadać?

mcdonalds

Przypuszczam, że pytając ludzi na ulicy, większość przyzna się, że jadała już w tej restauracji. Powodów może być wiele- dobre ceny, wysoka jakość produktów, czy też szybka obsługa. Bo jedzenie w „Maku” można dostać naprawdę ekspresowo, i to jest jego zaleta! Czy to w ruchu, czy w trasie, możemy się posilić. Czy jest to jedzenie adekwatne do ceny? Zdecydowanie tak. Ale jest tez możliwość, żeby na jedzeniu w Mc Donalds oszczędzić. I nie, nie chodzi tu o rezygnację z jedzenia! Mamy wiele możliwości korzystania ze zniżek i kuponów, które obniżają koszty naszego posiłku w restauracji. Dodatkowo, mamy do użytku jeszcze aplikacje, które ułatwiają zakupy. To pozwala nam oszczędzić wiele. Istnieje jeszcze jedno rozwiązanie, które da nam jeszcze więcej oszczędności. A dokładnie…aż 400 złotych! Jak to zrobić, żeby dostać taki bon podarunkowy? Bardzo prosto: szczegóły są poniżej.

Korzystajmy z okazji na wygraną!

Mc Donalds obchodzi w tym roku pięćdziesiąte urodziny kanapki Bic Mac. Z tej okazji nagradza swoich klientów i rozdaje prezenty. I to niebagatelne prezenty! Jednym z nich jest karta MC Gold, która zasilona jest kwotą aż 400 złotych, które można wykorzystać w każdej z restauracji Mc Donalds w kraju. I Ty masz szansę ją wygrać: wystarczy wziąć udział w zabawie! Na stronie https://shorturl.pl/mcdonalds zostaw swój adres email. Dzięki temu zaczniesz zabawę, i będziesz miał możliwość wzięcia udziału w losowaniu bonu Mc Gold o wartości aż 400 złotych! To niebywała okazja, wygrać można tylko raz, tylko w tej zabawie, tylko w tym roku. Dlatego nie ma co czekać, zaczynamy zabawę! Niewiele Cię to kosztuje, to tylko jedna minuta (a nawet mniej) na wpisanie swojego adresu, a możesz zyskać tak wiele! Ile to kanapek, zestawów, deserów! Jakie cudowne to będzie spotkanie dla Twojej paczki przyjaciół, z którą świetnie spędzasz czas, czy wyjście z rodziną na wyjątkowy obiad! Jeśli masz taką możliwość, by w tak prosty sposób zyskać tak wiele, to nie wahaj się ani chwili, tylko weź udział w tej zabawie. Powodzenia!

W konkursie wzięło udział 258 użytkowników bonlandii! Dołącz do nich już teraz!
bon 400zl mcdoanlds

4 thoughts on “Wygraj kartę McGold o wartości 400zł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *