Wygraj bon o wartości 2000zł do sieci Biedronka!

bony biedronka

W konkursie wzięło udział 2485 użytkowników bonlandii! Dołącz do nich już teraz!

Biedronka to miejsce, gdzie robią zakupy wszyscy, i bogaci, i biedni. Kiedy robimy zakupy, chcemy, żeby one były jak najtańsze, szczególnie, kiedy masz do wyżywienia całą rodzinę. Szukamy więc sposobów, które pozwolą nam oszczędzić. Co ważne, w Biedronkach otrzymujemy wiele produktów w dobrej cenie. Promocje pozwalają nam na kupowanie większej ilości produktów. Od kilku lat Biedronka systematycznie rozszerza asortyment odchodząc od dotychczasowego modelu biznesowego, tj. sieci dyskontowej. Mało kto pamięta, że ten sklep powstał w roku 1995, i wyglądał zupełnie inaczej. Dopiero teraz zyskuje on na poziomie jakości i pozwala na robienie zakupów i kupowanie produktów z całego świata. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ możemy w swoich kuchniach bez większego nakładu sił stworzyć potrawy serwowane czy to we Włoszech, czy w tropikalnej Azji.

Dlaczego kupujemy w Biedronce?

biedronka

Biedronka jest obecnie największym detalistą działającym na polskim rynku. Dzięki wieloletniej obecności w naszym kraju, kadra kierownicza i zarządzająca doskonale zna krajowe realia. Dzięki temu mogą nam zaproponować produkty w niskich cenach, a dobrej jakości. Nie ma w kraju takiego sklepu, który by proponował takie rozwiązania u siebie. Dobre lokalne mięso, warzywa i owoce to tylko część produktów, które możemy okazyjnie kupić w sklepie z owadem. Dobry stosunek jakości do ceny sprawia, że jesteśmy skłonni wydawać sporo pieniędzy na nasze zakupy. Dodatkowym atutem jest fakt, że mamy możliwość kupowania rzeczy świeżych, dostarczanych na bieżąco do sklepów. Jest też kilka sposobów, żeby oszczędzić na zakupach. Jednym z nich jest robienie zakupów z bonem. W zależności gdzie go dostajemy, może mieć różną wartość. Ale czy wiedzieliście, że można dostać bon na dwa tysiące złotych do realizacji w sklepach sieci Biedronka na terenie całego kraju?   

Gdzie można zdobyć bony na zakupy do Biedronki?

Aby zdobyć bon o wartości dwóch tysięcy złotych, można wziąć udział w loterii. Zasady są niezwykle proste i logiczne. Na stronie https://shorturl.pl/biedronka zostawiamy swój adres e-mail i dokonujemy darmowej rejestracji. Bierzemy udział w loterii, która daje mam możliwość zdobycia bonu na kwotę aż dwóch tysięcy złotych. Za te pieniądze możemy kupić wszystko, co jest w asortymencie sklepu, zarówno jeśli chodzi o jedzenie, jak i chemię oraz dodatkowe promocyjne produkty. Wzięcie udziału w tej loterii daje naprawdę wielkie szanse na zdobycie dużej ilości pieniędzy. Nas to nic nie kosztuje, musimy poświęcić tylko maksymalnie dwie minuty naszego czasu, a dostajemy szansę na duże dofinansowanie dla nas i całego gospodarstwa domowego. Można więc powiedzieć, że jest to gra warta świeczki. Z małym ryzykiem, bez żadnego wkładu, możemy otrzymać szansę na podreperowanie swojego budżetu. Wszystko prosto, jasno i przejrzyście. Nic nie jest ukryte przed uczestnikami zabawy. Nie wierzycie? Wejdźcie na stronę i sprawdźcie sami! A potem weźcie udział w loterii- powodzenia!

W konkursie wzięło udział 2485 użytkowników bonlandii! Dołącz do nich już teraz!

4 thoughts on “Wygraj bon o wartości 2000zł do sieci Biedronka!

  1. Wygrałam! Dzięki temu odciążę trochę budżet domowy i może dzięki temu uda się nam z mężem wyjechać na wakacje nad Mazury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *